Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Uzman Çavuş Ailesine Kavuştu

Uzman Çavuş Ailesine Kavuştu
Şırnak’ın Uludere İlçesi Balveren Beldesi’nde PKK’lı teröristlerin saldırısında yaralanan Uzman Çavuş Sercan Sezer, GATA’da tedavisinin ardından memleketi Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ne geldi.

 

 
1 Eylül’de meydana gelen saldırıda Üstteğmen Engin Özdemir ile birlikte yaralanan Sercan Sezer, GATA’da gördüğü tedaviyle sağlığına kavuştu. Taburcu olan Sezer, ambulansla Ereğli’deki babası Hasan Sezer’in evine getirildi. Ambulanstan, komşuları ve arkadaşlarının alkışları arasında inen Sercan Sezer, evde gazetecilere yaptığı açıklamada Dağlıca ve Iğdır’da şehit olan asker ve polislerin ailelerine başsağlığı diledi.
 
Ölümden döndüğünü anlatan Sezer, "Sağolsun GATA’da komutanlarımız çok iyi baktı bize. Şu anda sağlığım iyi. Çabuk toparladım. Benimle birlikte yaralanan Engin Özdemir Üstteğmenimiz de çok iyi. O da estetik ameliyat oldu yüzünden. Sağlığına kavuştu. Konuşabiliyor" dedi.
 
Şehit haberleri nedeniyle buruk sevinç yaşadığını belirten anne Asiye Sezer ise "Allah’ıma şükürler olsun. Allah bağışladı onu bana" dedi.
 
Dönemin Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, geçen yıl Mart ayında Asiye ve Hasan Sezer çiftini, asker olan 3 oğlu ile Isparta’da bir araya getirmişti. Genelkurmay Başkanı Özel’in hediyeler verdiği çiftin oğullarından Sercan Sezer, Uzman Çavuş olarak görevine devam ederken, diğer çocukları Serkan ve Erkan askerliklerini tamamlayarak eve döndü.

Yayın Tarihi : 08.09.2015 : 17:28

Etiketler : Saldırıda    Yaralanan    Uzman    Çavuş    Ailesine    Kavuştu    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8713
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN