Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Akatlı'dan 9 Eylül Mesajı

Akatlı'dan 9 Eylül Mesajı
CHP İzmir Milletvekili Zeynep Altıok Akatlı İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

İzmirli vekli Akatlı'nın 9 Eylül mesajı şöyle:

Yok, edilmek istenen bir ülkenin özgürlüğü ve yeniden doğuşu için verdiği Kurtuluş Savaşı’nın son halkası olan 9 Eylül 1922 sadece İzmir’in değil, Türkiye’nin de kurtuluş günüdür. İzmir’in kurtuluşu aydınlık, çağdaş yarınların ilk adımıdır. İzmir’in kurtuluşu, özgür ve uygar Türkiye’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ilk Genel Başkanı olduğu Cumhuriyet Halk Parti’mizin ilk ışığıdır. 

Şehit sayılarını bile öğrenmekte güçlük çektiğimiz, iki haneli şehit sayılarına alışmamızın beklendiği bu kara günlerde, İzmir’in kurtuluşu gibi,  partimizin kuruluşu gibi,  Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yurtta barış, dünyada barış” anlayışı gibi bir anlayışa ve bu karanlıktan kurtuluşa ihtiyacımız var. 1 Kasım seçimleri karanlıktan kurtuluşun ilk günü olacaktır. Bu çerçevede; İzmir’in kurtuluşu ve partimizin kuruluşunu kutluyor, tüm acılı ailelere sabır diliyorum. Bu zor günlerin geçeceğine dair inancımızı ve umudumuzu yitirmeyelim. CHP’nin aydınlığında, İzmir gibi bir ülke inşa edeceğiz. Barış içinde, bir arada yaşayacağımız günlerin umuduyla hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım. 
 

Yayın Tarihi : 08.09.2015 : 17:11

Etiketler : izmir    9 eylül    mesaj    zeynep altıok akatlı    bentv    kanalben   


Yorumlar

5393
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN