Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yolcu Otobüsleri Taşlandı

Yolcu Otobüsleri Taşlandı
Kayseri’de teröri protesto eylemi yapan bir grup, Doğu ve Güneydoğu illerine sefer yapan yolcu otobüslerini taşladı.

 

 
Sosyal medya üzerinden örgütlenen gruplar, Dağlıca’da 16 askerin şehit edildiği PKK saldırısını protesto için toplantı. Merkez Kocasinan İlçesi  Kuzey Çevreyolu Mimarsinan Köprülü Kavşağı üzerinde toplanan grup, Doğu ve Güneydoğu illerine giden otobüsleri taşladı. Bazı otobüslerin camları kırılırken, bir çocuk atılan taşlardan yaralandı. Saldırıya hedef olmamak için bazı şoförler yol değiştirirken, saldırganlar karanlıktan yararlanarak kaçtı.
 
Camları kırılan ve hasar gören otobüslerde bulunan yolcular başka otobüslere aktarıldı. Kayseri terminalinde 30, Pınarbaşı İlçesi’nde 40 olmak üzere, toplam 70 otobüs yol güvenliği sağlandıktan sonra yollarına devam etti.  Kayseri- Malatya karayolu üzerinde yer alan Pınarbaşı ve Bünyan ilçeleri geçişlerinde de polis ve jandarma devriye görevi yaptı.
 
SABAHA KADAR GÖSTERİ
 
Kayseri kent merkezinde polis ekipleri, sabaha kadar devam eden eylemler nedeniyle HDP ve Ak Parti binaları önünde güvenlik önlemi aldı. 
 
Talas İlçesi’ndeki Jandarma Bölge Komutanlığı önüne ellerinde Türk bayraklarıyla gelen 500 kişilik grup, ’Hepimiz askeriz, PKK’ya yeteriz’, ’Ne mutlu Türküm diyene’ diye slogan atıp, ilçe merkezinde motosiklet, otomobil ve minibüslerle konvoy oluşturdu.

Yayın Tarihi : 08.09.2015 : 10:16

Etiketler : Kayseride    Gösteriler    Sırasında    Yolcu    Otobüsleri    Taşlandı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5450
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN