Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kayseri’de PKK Terörü Protesto Edildi

Kayseri’de  PKK Terörü Protesto Edildi
Kayseri’de Türkiye Gençlik Birliği, Halkçı Gençlik Derneği (HAGED) ile Ülkü Ocakları üyesi 2 bin kişilik grup, terörü protesto için çeşitli güzergahlardan yürüyerek Cumhuriyet Meydanı’nda buluştu.

 

Protestocu grup ’Hepimiz Mehmetiz, PKK’ya yeteriz’, ’Ne mutlu Türk’üm diyene’, ’’Şehitler ölmez, Vatan bölünmez’ ortak sloganları attı. Ülkücüler, sık sık tekbir getirip ’’Hepimiz Alparslan Türkeş’in askerleriyiz’’ sloganı atarken, TGB’liler ve HAGED’liler ise, ’’Hepimiz Mustafa Kemal’in askerleriyiz’’ sloganları attı. Bütün gruplar daha sonra hep birlikte Kartal Şehitliğine yürüdü. Şehitlik önünde önce saygı duruşunda bulunan gruplar, ardından İstiklal Marşı’nı okudular.
 
HDP İL BİNASINA YÜRÜDÜLER
 
Şehitlikteki etkinliğin ardından gruplar tekrar meydana kadar yürüdü. Bu arada ana gruptan ayrılan ülkücüler, HDP il binasına yürümek istedi, ancak polis burada önlem aldı. Binaya girmek isteyen gruba polis, biber gazıyla müdahale etti.
 
Bir süre burada slogan atan grup ardından dağıldı.
 
Bir diğer grup da Hastane Caddesi üzerindeki Ak Parti İl Binası önünde sloganlar atarak, hem terörü hem de Ak Parti’yi protesto etti. Polisin Ak Parti önünde polis panzerleriyle önlem alındı.

Yayın Tarihi : 07.09.2015 : 20:16

Etiketler : Kayseride    Pkk    Terörü    Protesto    Edildi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3629
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN