Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Edirne’de Teröre Bayraklı Tepki

Edirne’de Teröre Bayraklı Tepki
Hakkari Dağlıca’da PKK’lı teröristler tarafından yola döşenen patlayıcıların uzaktan kumandayla patlatılması sonucu 16 askerin şehit omasının ardından Edirne’de esnaf işyerlerine vatandaşlar da evlerine Türk bayrakları astı.  

 

Türkiye’yi yasa boğan Dağlıca’daki terör saldırısının ardından bugün Edirne’de vatandaşlar evlerini ve işyerlerine bayrak ve Atatürk fotoğrafları ile donattı. Edirne Belediyesi de binasını, ’Terörü lanetliyoruz, Şehit ailelerine sabır diliyoruz’ yazılı siyah pankart ve Türk bayrağı konuldu. Edirne Belediyesi kent genelinde ev ve iş yerlerine asılmak üzere 20 bin Türk bayrağı dağıttı.
 
Edirne Şehit Alileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği sosyal paylaşım sitesi hesabından, ‘Milletimize bu acıyı yaşatanları lanetle kınıyoruz’ yazılı mesaj yayınladı. ‘Öfkeliyiz sinirliyiz’ yazısıyla başlayan mesajda:
 
’Kim bir ananın ağlamasını istiyorsa o namussuzdur. Kim bir anayı ağlatıyorsa o şerefsizdir. Kim ki bunu siyasi istikbali için kullanıyorsa işte o hem namussuz, hem de şerefsizdir’ denildi. 
 
 

Yayın Tarihi : 07.09.2015 : 17:51

Etiketler : Edirnede    Teröre    Bayraklı    Tepki    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5031
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN