Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


EBSO'dan Teröre Karşı Bayrak

EBSO'dan Teröre Karşı Bayrak
Ege Bölgesi Sanayi Odası, Dağlıca bölgesindeki hain terör saldırısı nedeniyle hizmet binasının hem Atatürk Bulvarı (1. Kordon) hem de Cumhuriyet Bulvarı’na (2. Kordon) bakan her iki cephesine de Türk bayrağı astı.

 

EBSO, Hakkari Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarının yola döşedikleri mayını askeri araçların geçişi sırasında uzaktan kumandayla patlatmaları sonucu askerlerin şehit edilmesine duyarlılığını binasına Türk bayrağı asarak ortaya koydu. 
EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar da, Pazar gecesi terör saldırısını öğrendiği andan itibaren twitter hesabından Türk bayrağı fotoğrafıyla “Tek vatan, tek millet, tek bayrak”, “Bu ülke bölünmeyecek, devletimiz istesin yarın askeriz, polisiz” mesajlarını paylaştı.
 
Şehit askerlere Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk Silahlı Kuvvetlerine başsağlığı, yaralılara da acil şifalar dileyen Yorgancılar, “Milletimizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılan bu haince saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır” dedi.

Yayın Tarihi : 07.09.2015 : 16:19

Etiketler : EBSO    hakkari    yüksekova    dağlıca    bentv    kanalben   


Yorumlar

2628
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN