Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kocaeli’de 51 Kişiyi Boğulmaktan Kurtardı

Kocaeli’de 51 Kişiyi Boğulmaktan Kurtardı
Kocaeli’nin Karadeniz’e kıyısı olan Kandıra ve  İzmit Körfezi’nin Karamürsel ilçeleri sahillerinde hafta sonu serinlemek için denize girerken boğulma tehlikesi geçiren 51 kişi, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Kocaeli İtfaiye Daire Başkanlığı Su Kazalarını Engelleme Merkezi (KOSKEM) bağlı cankurtarma timleri tarafından kurtarıldı.

 

Kandıra’nın Karadeniz sahillerindeki Bağırganlı, Seyrek, Sarısu, Kumcağız, Cebeci ile İzmit Körfezi’nin Karamürsel Altınkemer, Ereğli Kumyalı ve Bayramoğlu plajlarında görev yapan Can Kurtarma Timleri, hafta sonu tatili fırsat bilerek sahilleri dolduran ve boğulma tehlikesi geçiren 51 kişiye müdahelede bulundu. Ekipler Cebeci’de 28, Kumcağız’da 10 Sarısu’da 2 ve Bayramoğlu’nda 11 boğulma tehlikesi geçiren kişiyi kurtardı.
 
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi KOSKEM, Kocaeli sahillerinde cankurtaranlık hizmetini sürdürürken, ambulans birimi de sıcaktan etkilenen, sahillerde rahatsızlanan çok sayıda vatandaşın yardımına koştu. 138 kişi, Büyükşehir Belediyesi sağlık ekiplerinin ambulans hizmetinden yararlandı.

Yayın Tarihi : 07.09.2015 : 13:01

Etiketler : Can    Kurtaran    Timleri    Kocaelide    Kişiyi    Boğulmaktan    Kurtardı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3942
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN