Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Araç Üzerinde Tabutlu Tepki

Araç Üzerinde Tabutlu Tepki
Bursa’nın İnegöl İlçesi’nde yaşayan Ömer Yıldırım, aracının üzerine Türk bayrağına sarılı tabut koyarak son günlerde yaşanan terör saldırılarını protesto etti. Yıldırım, aracının ön camına da, ’Vatan için yaşayıp öldünüz siz, toprağa değil kalplere gömüldünüz’ yazdı.

 

 
İnegöllü Ömer Yıldırım, Yenişehir ilçesinde gerçekleşen modifiyeli araç etkinliğinde terör saldırılarına tepki göstermek için farklı bir yol seçti. Üzerine Türk bayrağı sarılı tabutu otomobilinin üzerine koyan ve ön camına da ’Vatan için yaşayıp öldünüz siz, toprağa değil kalplere gömüldünüz’ yazan Yıldırım, büyük ilgi gördü. Üzerinde Türk bayrağına sarılı araç ile şehir merkezinde dolaşan aracı görenlerden bir bölümü de İnegöl’e şehit cenazesi getirildiğini zannederek tedirgin oldular. Protestoyu gerçekleştiren Ömer Yıldırım, terör saldırılarına tepkilerini göstermek amacıyla böyle bir yola başvurduğunu belirterek, “Tepki çok iyiydi, insanlar zekice dahice olduğunu söylediler” diye konuştu.

Yayın Tarihi : 07.09.2015 : 11:52

Etiketler : Otomobilinin    Üzerine    Koyduğu    Bayraklı    Tabut    İle    Teröre    Tepki    Gösterdi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3992
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN