Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Seninle Evlenir miyim?'

'Seninle Evlenir miyim?'
Suna Pekuysal Tiyatro Ödülleri'nde 2012 yılının En İyi Komedi Oyunu Ödülü'ne layık görülen oyun "Seninle Evlenir Miyim?", 4 Ekim'de Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde sahneleniyor.

 

"Konak" ve "Çılgın Dersane" filmlerinde başrolde oynayan, "Yalan Dünya", "Aşk Oyunu", "Geç Gelen Bahar", "Yahşi Cazibe", "Sihirli Annem" gibi dizilerde önemli roller üstlenen Star TV’de "Zoom" isimli programı sunan, ADSL ve Cornetto reklamlarında oynayan Sevil Uyar ve Barbaros Uzunöner tiyatro sahnesinde... Haydar Dümen; "Ben de varım" diyor. Oyunda ikiliye sesi ile Prof. Dr. Haydar Dümen de eşlik ediyor. 
 
Oyuna özel bestelenmiş mizahi şarkılar ve türküler ile beslenen hoş bir komedi... Roman havası, Karadeniz türküsü, arabesk, Ankara havası, rap, pop, Türk sanat müziği eserleri oyunun bölümleri arasında çalınarak izleyenlerin neşesine neşe katıyor.
 
Baran ve Cansu arasındaki evlilik ile sonuçlanan ilişki; seyredenleri gerçek bir mizahi yolculuğa çıkarıyor. Baran ve yalanlarına tıpkı Cansu gibi sizlerde inanacaksınız. Tam anlamıyla anasının gözü Baran Kaya... Saflığın ve güzelliğin temsilcisi Cansu Kırbaçlar... Zamane ilişkilerine mizah yoluyla değinen iki perdelik şarkılı türkülü komedi...
 
Oyunda Çingene çiçekçi ve Rus kadının söylediklerine siz de inanacak Prof Dr. Haydar Dümen’in cevaplarına ise inanamayacaksınız. 

Yayın Tarihi : 07.09.2015 : 09:25


Yorumlar

8435
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN