Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Prometheus 2'nin Hazırlıkları Başladı

Prometheus 2'nin Hazırlıkları Başladı
Sevilen bilim kurgu serisinin yeni filmi için hazırlıklar başlıyor.

 

Sevilen yönetmen Ridley Scott sıradaki projesinin, 2012 yapımı Prometheus'un devam filmi olan Prometheus 2 filmi olduğunu doğrulayarak hayranlar sevindirdi. 2014 yılında açıklanan ancak yönetmenin yoğun programı yüzünden bir türlü başlanamayan filme nihayet sıra geldi.
 
Empire Online'da Marslı filminin yıldızı Matt Damon ile gerçekleştirdiği sohbet sırasında sıradaki filmin hazırlıklarına başladığını açıklayan yönetmen, yeni film için lokasyon arayışında olduklarını belirtti. Filmin vizyon tarihi henüz belli olmamakla birlikte, filmde yeni bir tür uzaylı ırkının yer alacağı bilinen detaylar arasında yer alıyor. Yapımın çekimlerine Ocak ayında başlanacağı Total Film tarafından resmi olarak duyuruldu. Senaryosunun Yeşil Fener (Green Lantern) filminin senaristi Michael Green tarafından kaleme alınacak olan yapımda Michael Fassbender ve Noomi Rapace ilk filmdeki rollerini yeniden üstlenecek. 

Yayın Tarihi : 07.09.2015 : 09:24

Etiketler : Prometheus 2    bilim kurgu serisi    film    Ridley Scott    yönetmen    Empire Online    Michael Fassbender    Noomi Rapace    Matt Damon   


Yorumlar

1664
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN