Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İEF'de Dikili Rüzgarı

84. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Dikili'ye ait stant büyük ilgi çekiyor.

 

Bu yıl 84. kez gerçekleştirilen İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında Ben TV'nin klasikleşmiş "Bir Gelenek Bir Kültür" programında konuk koltuğuna Dikili Belediye Belediye Başkanı Mustafa Tosun oturdu.

Burak Cilasun'un sorularını yanıtlayan Başkan Tosun, "Dikili, Çeşme ve Seferihisar'dan sonra İzmir'in yeni yıldızı mı olacak?" sorusuna, "Tüm gayretimiz bu yönde." yanıtını verdi. İlçedeki turizm noktalarının öneminden bahseden Tosun, yatırımcılara da çağrıda bulundu.

Çandarlı Limanı'nın tamamlanmasıyla birlikte dünyanın en büyük 3. limanının bölgede olacağını da ifade eden Başkan Tosun, ilçeye otel yapmak isteyen yatırımcıların da çeşitli girişimlerinin olduğunu dile getirdi. 

Ayrıca fuar 3 No'lu holde bulunan Dikili standının ilçe turizmine katkı sağlamak için açıldığını söyleyen Tosun, vatandaşların ilgisinden de memnun olduklarını, buna benzer bir standı daha önce İstanbul'da da açtıklarını belirtti.

Bütünşehir Yasası ile birlikte belediyenin ilçedeki sorumluluğunun çok ciddi oranda arttığını belirten Tosun, yine de yaz mevsiminin tüm yoğunluğuna rağmen, ilçe sakinlerine, turistlere ve yazlıkçılara gereken hizmetin eksiksiz olarak verildiğini söyledi.

Yayın Tarihi : 06.09.2015 : 14:40

Etiketler : ief    izfaş    dikili    belediye    başkanı    mustafa tosun    çandarlı limanı    izmir enternasyonal fuarı    bir gelenek bir kültür    burak cilasun    haber    yerel       


Yorumlar

3958
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN