Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çete Yıl Dönümünü Kutladı

Çete Yıl Dönümünü Kutladı
Brezilya’da bir kadınlar hapishanesinde akıllara durgunluk veren bir kokain partisi düzenlendi.

 

Sao Paulo Santana hapishanesi kadınlar bölümünde, şehrin en büyük uyuşturucu çetelerinden Primer Comando Capital-PCC (Başkentin İlk Komandoları) kuruluşunun 22. yılını kutlamak için özel bir parti verdi. Daha sonra da partinin videosunu internete yüklemeyi ihmal etmedi.
 
Videoda “kutlamaya” katılan kadınları pasta yerine bir tepside kokainle yazılmış “PCC 3.3.15, 22. yıl” yazısının karşıladığı görülüyor. Girişin “serbest ve ücretsiz” olduğu partide aynı zamanda alkol ve marihuana da PCC’nin doğum günü “menü”sünde yer alıyor.
 
Videonun yayınlanmasından sonra Brezilya yargısı, hapishane yetkilileri hakkında soruşturma başlattı. Cezaevleri İdare Sekreterliği, Santana Hapishanesi güvenlik müdürü ve iki yardımcısının işine son verirken, videoda görülen PCC’nin kadınlar koğuşu sorumlusu Candida Maria Santanta Bispo da dahil bütün parti katılımcılarını başka hapishanelere sevk ettiğini açıkladı.
 
 

Yayın Tarihi : 05.09.2015 : 23:19

Etiketler : Çetenin    Kuruluş    Yıldönümünü    Hapishanede    Kokain    Partisi    Kutladılar    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8034
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN