Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ambulans Kavşakta Otomobil İle Çarpıştı

Ambulans Kavşakta Otomobil İle Çarpıştı
Kars’ta hasta almaya giden ambulans ile bir otomobil çarpıştı. Kent içinde trafiğin kilitlenmesine neden olan kazada ambulans şoförü, 2 hemşire ve otomobil sürücüsü yaralandı.

 

 
Kaza bugün akşam saatlerinde Gazi Ahmet Muhtar Paşa (GAMP) caddesi ile Cumhuriyet caddesin kesiştiği Fethiye Cami yanındaki kavşakta meydana geldi. Siren çalarak hasta almaya giden 36 FR 692 plakalı ambulans, trafik ışıklarına dikkat etmezken yeşil ışıkta yoluna devam eden 06 DU 9475 plakalı otomobille çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle ambulans yan yatarak sürüklenidi. Ambulans ile otomobilin hava yastıkları açılırken kazada, ambulans şoförü, 2 hemşire ile otomobil sürücüsü yaralandı.
 
Ambulansta sıkışan hemşirelerden birini kurtarmak için sağlık görevlileri seferber oldu. Görevliler, yaralı hemşireyi ambulansın çatlayan camını tekmelerle kırarak kurtardılar. Diğer hemşire ve ambulans şoförü de vatandaşların yardımıyla çıkarıldıktan sonra kaldırıma uzatılarak ambulansın gelmesi beklendi. İtfaiye ve polis ekiplerinin de yardımıyla yaralılar ambulanslara konularak Harakani Devlet Hastanesi’ne gönderildi.
 
Daha sonra da olay yerine gelen diğer bir ambulans, kazaya karışan ambulanstaki tıbbi malzemeleri araçtan aldı. Çekici de kazaya karışan her iki aracı alarak kavşağı trafiğe açtı.

Yayın Tarihi : 05.09.2015 : 23:05

Etiketler : Hasta    Almaya    Giden    Ambulans    Kavşakta    Otomobil    İle    Çarpıştı    Yaralı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5582
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN