Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kötü Performans Sergiliyoruz

Kötü Performans Sergiliyoruz
Hollanda Milli Takımı Teknik Direktörü Danny Blind, Dünya Kupası’nı üçüncü bitiren bir takım olarak Avrupa Futbol Şampiyonası grup eleme maçlarında kötü bir performans sergilediklerini belirtti.

 

 
2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Grup Elemeleri’nde Türkiye ile yarın oynayacakları maç öncesi Galatasaraylı oyuncu Wesley Sneijder ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Hollanda Milli Takımı Teknik Direktörü Danny Blind, Dünya Kupası’nı üçüncü bitiren bir takım olarak Avrupa Futbol Şampiyonası grup eleme maçlarında kötü bir performans sergilediklerini, durumlarının kendileri için de sürpriz olduğunu söyledi.
 
Takım olarak her zaman kazanmak istediklerini ifade eden Blind, ’’Biz takım olarak hiçbir zaman, ’Çıkın beraberliğe oynayın’ demiyoruz. Ben her zaman takımımın kazanması gerektiğini düşünüyorum. Baktığınız zaman Hollanda takımları savunma ağırlıklı takımlar değillerdir. Her zaman hücuma oynayan, gol arayan takımlarız. Bundan dolayı oynayış stilimizde kendi sahamıza kapanmak gibi bir şey yoktur. Her maçı kazanmak için oynarız. Baktığınız zaman kadromuz genç ve yeteneksiz oyunculardan kurulu. Türkiye gibi ülkelerde, bu tarz atmosferde oynamaya bayılıyordum. Onlar da böyle atmosferde oynamaktan keyif alacaklardır. Genç oyuncular bu maçı vitrin olarak görüyor" dedi.
 
3 yıldır Türkiye’de oynadığını belirten Wesley Sneijder ise, yarınki maça milli takım için çıkacağını ifade ederek, gol attığında sevinç gösterisi yapıp yapmayacağını şu an için bilmediğini belirtti. Sneijder, Selçuk İnan ile oynayacakları maç hakkında sohbet ettiklerini, bunun da doğal bir sohbet olduğunu söyledi.
 
Basın toplantısının ardından Hollanda Milli Takımı oyuncaları, maçın oynanacağı statta antrenman yapıp, hazırlık çalışmasını tamamladı.
 
 

Yayın Tarihi : 05.09.2015 : 21:31

Etiketler : Hollanda    Milli    Takım    Teknik    Direktöre    Danny    Blind    Dünya    Kupasını    Üçüncü    Bitiren    Olarak    Kötü    Performans    Sergiliyoruz    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6823
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN