Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Alman Polisinden O Fotoğrafa Soruşturma...

Alman Polisinden O Fotoğrafa Soruşturma...
Ölümüyle tüm dünyayı yasa boğan üç yaşındaki Aylan Kurdi’ye Alman ırkçılardan saygısızlık. Berlin wehrt sich- Berlin kendini savunuyor isimli sayfa açarak Aylan’ın fotoğrafını Biz üzülmüyoruz, aksine seviniyoruz! Sadece bir mülteci, bir mülteci daha azaldı Deniz çok sayıda mülteciyi yuttu mesajı ile paylaşan Alman ırkçı, polis tarafından gözaltına alındı.

 

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
 
Welt Online gazetesinin internet sitesinde yer alan habere göre, tepki çeken söz konusu paylaşım hakkında derhal harekete geçen Berlin polisinin, Berlin-Hellersdorf’ta yaşayan 26 yaşındaki kişi hakkında soruşturma başlattığını yazdı. Haberde bir gün içerisinde 2 bin 500 kişinin sayfaya girerek paylaşımı yapanlara tepki verdiği aktarılırken, Facebook’tan söz konusu paylaşımı kaldırması istendiği bildirildi.
 
Almanya Başbakanı Angela Merkel, sığınmacılara karşı aşırı sağcıların olası tepkilerine dikkat çekmiş ve kesinlikle tolerans gösterilmeyeceğini açıklamıştı.

Yayın Tarihi : 05.09.2015 : 17:20

Etiketler : Aylanın    Fotoğrafı    İle    ırkçı    Paylaşıma    Alman    Polisinden    Soruşturma    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4216
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN