Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Türk Ulaşım-Sen’den Terör Saldırılarına Tepki

Türk Ulaşım-Sen’den Terör Saldırılarına Tepki
Türk Ulaşım-Sen Gaziantep Şube Başkanı Baler Fidan, yollara saldırı düzenleyen terör örgütü PKK’ya tepki göstererek, demir yolu işçisi ve 9 gümrük görevlisinin kaçırılmasını kınadı.

 

Türk Ulaşım-Sen Gaziantep Şube Başkanı Baler Fidan, yaptığı basın açıklamasında terör saldırılarının ulaşım işçilerini etkilediğini belirtti. Güvenlik önlemlerinin artırılmasını isteyen Fidan, şunları söyledi:
 
"Bölgemizde terör her geçen gün, her alanda insanları zor durumda bırakmakta, kamu malına ve kamu çalışanına zarar vermektedir. 30 Temmuzda Kars’tan Erzurum’a giden trende yapılan bombalı saldırı sonrasında 1 demir yolu çalışan işçimizi şehit olmuştu. Siirt’te radar istasyonuna yapılan saldırı sonucunda çok ciddi manada maddi kayıp meydana geldi. Doğu ve Güneydoğu’da 9 gümrük görevlisi PKK’lı teröristler tarafından kaçırıldı ve haber alınamadı. Her geçen gün yol kesmeler ve tren yollarına, yolcu trenlerine terör saldırıları nedeniyle ulaşımın güvensizliği terör örgütü tarafından toplumumuza mesaj olarak verilmeye çalışılmaktadır. Dün Osmaniye Düziçi bölgesinde Gaziantep’ten İskenderun’a giden trene bir saldırı yapıldı. Bu saldırı sonrasında yük trenleri ciddi manada bir hasar gördü. 2 makinist arkadaşımız yaralandı."

Yayın Tarihi : 05.09.2015 : 15:47

Etiketler : Türk    Ulaşım-Senden    Terör    Saldırılarına    Tepki    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7719
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN