Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tunçağ Değişim Mesajı Verdi

Ben TV'nin "Bir Gelenek Bir Kültür" programları tüm hızıyla sürüyor.

 

Ben TV'nin her fuar döneminde gerçekleştirdiği klasikleşmiş yayını “Bir Gelenek Bir Kültür” programı, İZFAŞ Genel Müdür Yardımcısı Hasan Tunçağ'ı ağırladı. Burak Cilasun'un sorularını yanıtlayan Tunçağ, fuarın bu yıl çok daha farklı olduğunu söyledi. Ana arterin kalkmasıyla birlikte vatandaşların yeşil alanla daha iyi buluştuğunu ve alandaki yoğunluğun azaldığını kaydeden Tunçağ, hedef kitlelerinin ise 7-30 yaş arası grup olduğunu belirtti.
 
Fuarda gerçekleşen konserlere ilginin oldukça yüksek olduğunu belirten Hasan Tunçağ, "Şebnem Ferah konserini 50 bin kişi izledi." derken, vatandaşların bu ilgisinin de kendilerini memnun ettiğini belirtti.
 
Tunçağ, değişim sürecinde 90. yıla kadar planlamalarını yaptıklarından bahsederek, 90. yılda nasıl bir fuar olacağını da izleyicilerle paylaştı. Tunçağ, "Farklı ülkelerden ziyaretçilerin de yer alacağı bir fuar hazırlığımız var." dedi.
 
Tunçağ ayrıca dünya mutfaklarını önümüzdeki yıllarda yeniden fuara getirmeyi planladıklarını da belirtti.

Yayın Tarihi : 05.09.2015 : 14:13

Etiketler : ief    izfaş    hasan tunçağ    genel müdür yardımcısı    haber    yerel    izmir    enternasyonal    fuarı    dünya mutfakları    şebnem ferah    konser       


Yorumlar

8209
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN