Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Uşak’ta AK Parti’den 13 Aday Adayı

Uşak’ta AK Parti’den 13 Aday Adayı
Uşak’ta AK Parti’ye 13 kişi milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım’da bir gazetede yayınlanan ve tepki çeken ’Olmasaydı da olurduk’ ilanını veren derginin imtiyaz sahibi iç mimar Eyüp Gökhan Özekin de yeniden adaylık için başvurdu.

 

Uşak’ta 13 aday adayının elini taşın altına koyarak, partiden aday adaylığı başvurusu yaptığını açıklayan AK Parti Uşak İl Başkanvekili Servet Kuş, Uşak’ı temsil edecek 3 kişiyi kesin aday olarak belirleyeceklerini dile getirdi. Türkiye’de 13 yıldır ekonomik anlamda sağlanan istikrar ortamına acil ihtiyaç olduğunu savunan Kuş şöyle dedi:
 
"AK Parti’nin deneyimli ve başarılı kadroları 1 Kasım’daki genel seçimlerle iktidara gelecek ve ülkemizdeki kalkınma hamlesini devam ettirecektir. AK Parti Uşak İl Teşkilatları olarak halka karşı sorumluluğumuz bilincindeyiz ve seçimlere bu anlayışla çalışacağız. Çünkü hem Uşak’ın hem de Türkiye’nin yarınlarıyla ilgili büyük hedeflerimiz var." 
 
AK Parti’de Uşak’tan milletvekili aday adayı olanlar şöyle: Basri Yıldırım, Erol Korkmaz, Erol Uysal, Yasin Kaya, Nuri Uslu, Hüseyin Keskin, Alim Tunç, Eyüp Gökhan Özekin, Mehmet Altay, İsmail Güneş, Filiz Poyraz, Zafer Aydın ve Hamza Kale.
 
YİNE ADAYLIK İÇİN BAŞVURDU
 
Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım’da bir gazetede yayınlanan ve tepki çeken ’Olmasaydı da olurduk’ ilanını veren derginin imtiyaz sahibi iç mimar Eyüp Gökhan Özekin, Uşak’ta AK Parti’den tekrar adaylık için başvurdu. Özekin 7 Haziran’daki genel seçimlerde AK Parti tarafından Uşak’tan ikinci sırada milletvekili adayı gösterilmiş, ancak seçilememişti.

Yayın Tarihi : 04.09.2015 : 17:46

Etiketler : Uşakta    Ak    Partiden    Aday    Adayı    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5484
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN