Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kılıçdaroğlu İzmir'den Aday Olmayacak mı?

Kılıçdaroğlu İzmir'den Aday Olmayacak mı?
CHP Çiğli İlçe Başkanı Utku Gümrükçü, sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yayınladı...

 

HABER MERKEZİ

CHP Çiğli İlçe Başkanı Utku Gümrükçü, sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yayınladı... Gümrükçü açıklamasında, son dönemde bazı CHP'li milletvekillerinin değiştirilmesi yönünde “Kulis” faaliyeti yürütüldüğü ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun başka bir seçim bölgesinden seçime girmeye ikna edildiği şeklindeki iddiaları değerlendirdi. 

 
İşte Gümrükçü'nün o açıklaması:
 
Ülkemiz, demokrasimizin ve parlamenter sistemimizin sınandığı bir süreçten geçmektedir. 7 Haziran seçimlerinin sonrasında Cumhuriyet Halk Partisi barış ve demokrasi adına önemli bir sınav vermiştir.
 
Sandıktan çıkan iradeye gösterdiğimiz saygı ve ortaya koyduğumuz politikalar, Cumhuriyet Halk Partisinin demokrasinin,barışın ve istikrarın temeli olan uzlaşının ve sağduyunun gerçek temsilcisi olduğunu bütün Türkiye’ye göstermiştir. Tarihimizde ilk defa bu kadar kısa süre içerisinde erken seçime gidiyoruz. Sürecin darlığı sebebi ile Genel Merkezimiz bu seçimde önseçim yapmama kararı almıştır.
 
Bu süreçte parti içi kulislerde bazı arkadaşlarımızın farklı tasarruflarda bulundukları, seçilen milletvekili arkadaşlarımızın değiştirilmesi yönünde “Kulis” faaliyeti yürüttükleri bu olmazsa Genel Başkanımızı başka bir seçim bölgesinden seçime girmeye ikna etmeye çalıştıkları konuşulmaktadır.
 
Geçtiğimiz süreçte yaşanmış tecrübelerimizden de ders alarak bu tür faaliyetlerin partimize fayda değil zarar getirdiğini görmemiz gereklidir! Örgütümüzün ortaya koyduğu iradeye saygı göstermek her parti üyesinin görevdir!
 
Önseçime katılan ve açık ara birinci çıkan Sayın Genel Başkanımız örgütümüzün onurudur. Genel Başkanımızın İzmir 2. bölgeyi tercih etmesi hepimiz için gurur kaynağıdır.
 
İnanıyorum ki Cumhuriyet Halk Partisi yoldaşlık kültürü ile “Biz kazanacağız!” diyebilme inancını ve iradesini ortaya koyacak ve çözümün tek adresinin partimiz olduğunu tüm Türkiye’ye gösterecektir.
“1 Kasım’da Demokrasi kazanacak! Barış Kazanacak! CHP iktidar olacak, İzmir Başbakan çıkaracak!”
 
Utku Gümrükçü 
CHP Çiğli İlçe Başkanı

Yayın Tarihi : 04.09.2015 : 17:42

Etiketler : haber    haberler    kemal kılıçdaroğlu    izmir    aday    utku gümrükçü    chp    çiğli    ilçe başkanı    Kılıçdaroğlu İzmir\'den Aday Olmayacak mı    kanalben    ben tv       


Yorumlar

2022
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN