Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Anadolu Ateşi Bornova'yı Yaktı Geçti

Anadolu Ateşi Bornova'yı Yaktı Geçti
İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından düzenlenen Anadolu Ateşi dans gösterisi, İzmirlilerin büyük beğenisini kazandı.

 

Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Amfitiyatrosu'nda gerçekleşen gösteri öncesinde İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'ya teşekkür plaketi sundu ve Dost Market projesi için 10 bin liralık temsili yardım çeki verdi

Türkiye'nin gururu olan dünyaca ünlü dans gösterisi Anadolu Ateşi, İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (İZSİAD) gerçekleştirdiği organizasyonla İzmirlilerle buluştu. İzmir Büyükşehir ve Bornova Belediyesi'nin desteğiyle Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Amfitiyatrosu'nda gerçekleşen gösteriye İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ve destekçi kurumların temsilcileri ile binlerce vatandaş katıldı.
 
DOST MARKET'E DESTEK
 
İlginin yoğun olduğu gösteri öncesinde İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'ya şükran plaketi verdi. Ayrıca Bornova Belediyesi'nin Kızılay ile ortaklaşa başlattığı ve ihtiyaç sahibi vatandaşların giysi ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayan Dost Market projesine İZSİAD, 10 bin lira katkıda bulundu. Temsili yardım çeki, İZSİAD Başkanı Küçükkurt tarafından Bornova Belediye Başkanı Atila'ya takdim edildi.
 
 TÜRKİYE'NİN TÜM RENKLERİ
 
Konuşmaların ve plaket töreninin ardından Türkiye'nin dünyaca ünlü dans topluluğu Anadolu Ateşi, Aşık Veysel Amfitiyatro'yu dolduran yaklaşık üç bin İzmirliye unutulmaz bir görsel şölen yaşattı. Topluluk, Komagene Krallığı'nın merkezi Nemrut'ta düzenlendiği bilinen ateş törenini temsili olarak canlandırdırarak başladığı gösterisinde Kafkaslardan Trakya'ya, Orta Anadolu'dan Ege'ye kadar Türkiye'nin tüm renklerini, olağanüstü danslarla izleyicilere sundu.

 

Yayın Tarihi : 04.09.2015 : 17:10


Yorumlar

5214
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN