Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Endişeli Bekleyiş Sürüyor

Endişeli Bekleyiş Sürüyor
Irak’ın Sadr bölgesinde spor kompleksi inşatını yapan Türk şirketinde çalışırken kaçırılan işçiler arasında bulunan boyacı Tahsin Cömert’in İzmit’teki evinde endişeli bekleyiş sürüyor. İşçinin eşi Nevin Cömert eşinin bulunduğu bölgede çatışmalar olduğunu duyduklarını ve tedirginliklerinin daha da arttığını biran önce önce eşine kavuşmak istediğini söyledi.

 

İzmit’in Kuruçeşme Doğan Mahallesi 13. Sokakta bulunan evi yakınlarının akınına uğrayan Tahsin Cömert, 6 aydır Irak’ta çalışıyordu. Boyacı olan 42 yaşındaki Tahsin Cömert’in kaçırılmadan bir gün önce eşi Nevin Cömert ile telefonla konuşmuş.
 
’ÇATIŞMALAR OLDUĞUNU DUYUNCA ENDİŞELERİMİZ DAHA ARTTI’
 
Eşinin kaçırıldığı bölgede çatışmalar olduğunu duyunca endişelerinin daha arttığını söyleyen Nevin Cömert, "Bugün Irak’ta eşimin bulunduğu bölgede çatışma çıktığını öğrendik. Tedirginliğimiz daha da arttı. Çok üzülüyorum ve biran önce eşimin bulunmasını istiyorum. Devletten yardım bekliyorum" dedi. 
 
’OLAY GÜNÜ BENİ TELEFONLA ARAMIŞTI’
 
Eşinin yaklaşık 6 aydır Irak’ta çalıştığını söyleyen Nevin Cömert, "Orada eşim boya ustası olarak çalışıyor. Daha önce de bir çok kez yurtdışına çıktı. İlk defa böyle bir şey oldu. Parasal yönden çalıştığı şirket iyiydi. Biz memnunduk. Dışişleri Bakanlığı ile bir irtibat kuramadık. Bir gün önce beni aramıştı, ertesi gün kaçırıldı. O günden sonra da bir daha kendisinden haber alamadık. 2 çocuğum ile birlikte eşimden gelecek iyi haberi bekliyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 04.09.2015 : 14:29

Etiketler : Irakta    Kaçırılan    İşçinin    Evinde    Endişeli    Bekleyiş    Sürüyor    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2538
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN