Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sivas’ta Tarım Fuarı Açtı

Sivas’ta Tarım Fuarı Açtı
TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas Kongresi’nin 96’ıncı yıldönümü etkinliklerine katılmak üzere geldiği Sivas’ta ’AGROSİVAS 2015 Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nın açılışını yaptı.

 

 
Sivas Kongresi’nin 96’ıncı yıldönümü nedeniyle gerçekleştirilecek etkinliklere katılmak üzere öğle saatlerinde karayolu ile kente gelen TBMM Başkanı Yılmaz, Sivas Valisi Alim Barut ve il protokolü tarafından karşılandı. Yılmaz, Kongre Merkezi ve Fuar Alanı’nda bu yıl 2’ncisi gerçekleştirilen AGROSİVAS Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nın açılış programına katıldı.
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan programda konuşan Yılmaz, geçen yıl ilk kez açılan fuarın katılımcı sayısı bakımından Türkiye’deki en büyük 3 tarım fuarı arasına girdiğini söyledi.  TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, "Tarım ülkemiz için stratejik bir sektör. Planlı tarım ve çağdaş hayvancılık uygulamalarıyla, etkin gıda güvenliğine önem vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tarım ülkemizde yaklaşık 6 milyon insanımıza istihdam sağlamaktadır’’ dedi.
 
TBMM Başkanı İsmet Yılmaz ve beraberindekiler daha sonra fuarının açılışını yaparak stantları gezdi.

Yayın Tarihi : 04.09.2015 : 13:54

Etiketler : Tbmm    Başkanı    Yılmaz    Sivasta    Tarım    Fuarı    Açtı    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8194
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN