Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


En İyi Modeller Seçildi

En İyi Modeller Seçildi
İzmir’de yapılan Miss & Mr Model of Turkey 2015 Yarışması’nın birincileri Büşra Canbaz ile Fırat Eti oldu.

 

Bugüne kadar Ece Begüm Yücetan, Irmak Atuk, Fulya Keskin, Gökhan Keser, Sinem Sülün, Hilal Altınbilek, Buse Varol, Fatoş Seğmen ve Gizem Koçak gibi isimleri podyuma kazandıran Miss & Mr Model of Turkey yarışması Kaya İzmir Thermal Otel’de yapıldı. Akif Örük Rönesans Ajans işbirliği ile yapılan yarışmada adaylar, Barış Çunguroğlu’nun hazırladığı dans koreografileri eşliğinde mayoları ve ardından Dilek Süslüer’in tasarladığı kıyafetlerle podyumda yer aldı. Haldun Altılar, Duygu Şenyürek, Özkan Yavuzalp, Özge Zeki, Erdal Güvenç, Ebru Akel, Dilek Süslüer, Hilmi Noyan, Demet Kebapçılar, Akif Örük, Öner Evez, Ece Begüm Yücetan, Gürbey İleri, Simge Tertemiz, Sevgi Şahin, Tülin Erdem, Barış Çunguroğlu’dan oluşan jurinin değerlendirmesi sonucunda kızlarda birinci Büşra Canbaz, erkeklerde Fırat Eti oldu. Kızlarda Lara Alan ikinci İlknur Mutabıkoğlu üçüncü, erkeklerde Berkem Beytekin ikinci Mert Akdeniz üçüncü oldu.
 
Ayrıca En İyi mayo Taşıyan Kategorisinde Fulya Sena Sarıgül ve Samet Görgöz, Gelecek Vaadeden Kategorisinde Firuzan Eda Eskiyurt ve Mustafa Doğa Çetin, En İyi Fotomodel Kategorisinde Meltem Kaya ve Deniz Kılıç ödül aldı.
 
Özgün, Tuğba Yurt ve Levent Dörter’in şarkılarıyla renklendirdiği yarışmanın sunuculuğunu Palet Zengin ve Didem Gürüzümcü üstlendi.

Yayın Tarihi : 04.09.2015 : 11:55

Etiketler : En    İyi    Modeller    Seçildi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6503
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN