Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bu Anket Çok Konuşulur

Bu Anket Çok Konuşulur
İzmir Kalkınma Ajansı, yabancı turistlere memnuniyet anketi yapacak...

 

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) ve Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) İzmir Bölge Müdürlüğü işbirliğiyle İzmir'e gelen yabancı turistlerin memnuniyetleri ölçülecek. İzmir Adnan Menderes Havalimanında start verilen çalışma ile İzmir’e gelen turistlerin beklenti, ilgi düzeyi ve tercihleri belirlenerek İzmir’le ilgili düşünceleri değerlendirilecek.
 
Turizm'de katma değer yaratan İzmir 
 
İzmir Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Murat Yılmazçoban, Turizmde katma değer yaratmayı hedefleyen İzmir'de yabancı turistlere daha kaliteli hizmet sunulabilmesi için yapılabilecekleri ortaya koymak amacıyla çalışmayı gerçekleştirdiklerini belirtti. Yılmazçoban, “Çıkan sonuca göre iyileştirilmesi gereken noktaları tespit etmeyi ve bu sonuçları sektörle paylaşarak iyileştirme sağlanmasına katkı koymayı hedefliyoruz” dedi.  Anketin yurtdışında ikamet edip İzmir İl sınırları içerisinde en az bir gece konaklama yapmış yabancı ziyaretçilere yüz yüze görüşme tekniği kullanılarak yapılacağını ifade eden TÜİK İzmir Bölge Müdürü Ökkeş Kulakoğlu, anketin başta İzmir İli Adnan Menderes Havalimanı olmak üzere Çeşme Limanında uygulanacağını söyledi.
 

Yayın Tarihi : 04.09.2015 : 11:12

Etiketler : haber    haberler    izmir    izka    tüik    memnuniyet anketi    Bu Anket Çok Konuşulur    kanalben    ben tv    izmirden memnun musunuz       


Yorumlar

4007
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN