Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Shirley' Sahnelerde

'Shirley' Sahnelerde
Sumru Yavrucuk’un ses getiren tek kişilik komedi oyunu ‘Shirley’, İstanbul prömiyerini 16 Eylül’de UNIQ İstanbul’da yapacak.

 

İstanbul’un yeni açık hava sahnesi UNIQ Açık Hava Sahnesi’nde sergilenecek oyun, tiyatro tutkunlarına unutulmaz dakikalar yaşatacak.Günlük hayatının sıkıcılığı içinde kaybolmuş ve birçok kadın gibi artık hayallerini bile unutmuş olan Shirley Valentine’nin öyküsü... Komik ve eğlenceli bir kendini keşfediş hikayesi olan ‘Shirley’, başarılı oyuncu Sumru Yavrucuk’un yorumuyla hayat buluyor. 
 
Tiyatro literatürünün en başarılı kadın oyunları arasında anılan ve dünyanın pek çok ülkesinde sahnelenen oyun, yaz turnesinin ardından İstanbul prömiyeriyle şehre inecek. ‘Shirley’, 16 Eylül’de UNIQ Açık Hava Sahnesi’nin keyfiyle izleyiciyle buluşacak.
 
Ramazanda Caz ve İstanbul Caz Festivali ile açılışını yapan UNIQ Açık Hava Sahnesi, önümüzdeki günlerde başlatacağı sinema günleri ve ‘Shirley’ ile İstanbullu sanatseverlerin yanında olmaya devam edecek. Şehrin içinde, çimlerin üzerinde bambaşka bir dünya sunan UNIQ İstanbul, kültür & sanat etkinliklerinin aranan mekanı olmaya aday.

Yayın Tarihi : 04.09.2015 : 09:24

Etiketler : Shirley    Sumru Yavrucuk    UNIQ İstanbul    kültür & sanat etkinlikleri    Shirley Valentine    sanat    oyuncu    tiyatro    sahne    prömiyer   


Yorumlar

3171
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN