Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Geri Sayım Başladı

Geri Sayım Başladı
Sezonun ilk yerli romantik komedi filmi Aşk Nerede? 25 Eylül’de seyirciyle buluşacak.

 

Başrollerini Ayça Erturan ve Faik Ergin'in paylaştığı, sezonun ilk romantik komedi yapımı "Aşk Nerede?'' çok yakında seyirciyle buluşacak. Yönetmenliğini Semra Dündar Öğün'ün üstlendiği yapım 25 Eylül'de vizyona girecek.
 
Filmin başrolünü paylaşan ikili haricinde Eylül Öztürk, Oya Aydoğan, Kadir Çöpdemir, Doğancan Özadlı, Mustafa Şen, Leyla Üner Ermaya, Selahattin Taşdöğen, Kemal Öğün gibi isimler de kadroda yer alıyor. Antalya'da Öğün, Kale içi, Saat kulesi, Düden şelalesi gibi simge mekanlarda yapılan çekimlerle kentin doğal görüntüsünü kullanan yapım 'aşkı' ve 'doğru erkeği' günümüzdeki pek çok genç kadın gibi, kafasındaki “zengin, kariyerli, yakışıklı…” gibi uzayıp giden bir listeyle, karşısına çıkan “yanlış erkek” lerde arayan “kariyerli bir genç kadın”la, “yakışıklı bir taksi şoförü” arasında ansızın ortaya çıkan imkansız bir aşkı anlatıyor. 
 
Aşk Nerede?, filmini hemcinsleri için yazdığını dile getiren senarist ve yönetmen Semra Dündar "Pek çoğumuz, yaşadığımız acı tecrübelerle ilişkiler ve aşk konusunda deneyim kazanıyoruz. Bu film, kadın-erkek ilişkilerini anlamak ve doğru erkeği bulmak, “gerçek” aşkı bulmak konusunda birçok fikir veriyor. Filmde özellikle de “aşk nerede?” sorusunu soran tüm kadınların, genç kızların, kendilerinden çok şey bulacağını ve içimizden biri olan kadın kahramanımız Biricik’le özdeşleşerek kafalarındaki birçok soru işaretine yanıt bulacağını garanti ediyorum” diye konuştu.
 
Filmde ayrıca Sezen Aksu’nun sürpriz şarkıları da sinemaseverleri bekliyor. 
 

Yayın Tarihi : 04.09.2015 : 09:22

Etiketler : yerli romantik komedi filmi    Aşk Nerede?    Ayça Erturan    Faik Ergin    BKM    mutfak    yanlış erkek    aşk    sezen aksu    film       


Yorumlar

6027
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN