Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Uzman Doktor Kalp Krizi Sonucu Öldü

Uzman Doktor Kalp Krizi Sonucu Öldü
Batman’da özel bir hastanede dahiliye uzman olarak görev yapan 40 yaşındaki Dr. Murat Atabey, arkadaşlarıyla yaptığı halı saha futbol maçından sonra döndüğü evinde, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

 

Ankara Haymana İlçesi nüfusuna kayıtlı olan ve 8 yıldan beri Batman’daki özel bir hastanede, dahiliye uzmanı olarak görev yapan Dr. Murat Atabey dün akşam halı sahada arkadaşlarıyla oynadığı futbol maçından sonra geldiği evinde rahatsızlandı.
 
Çağrılan 112 Acil Servis ambulansıyla Bölge Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Dr. Atabey, meslektaşlarının tüm müdahalesine rağmen kalp krizinden öldü.
 
Hastane Başhekim Yardımcısı Dr. Saadet Kılıç, meslektaşlarının ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getirerek, "Dün gece arkadaşlarıyla hali sahada maç yaptıktan sonra evinde rahatsızlık geçiriyor. Ambulansla Bölge Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Daha önce doktor arkadaşı da müdahale etti. Ancak uzun süredir birlikte çalıştığımız meslektaşımızı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. İnsani ilişkileri oldukça iyiydi. Hiç kimseyle bir sorun yaşamadı. Murat Atabey, arkadaşlarıyla sık sık halı saha maçı yapardı. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 03.09.2015 : 18:11

Etiketler : Batmanda    Uzman    Doktor    Kalp    Krizi    Sonucu    Öldü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8913
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN