Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İncir Toplamaya Gitti, Kayıp Olarak Aranıyor

İncir Toplamaya Gitti, Kayıp Olarak Aranıyor
Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde, incir toplamak için bahçesine giden 53 yaşındaki Kerim Kayrak’tan dünden beri haber alınamıyor.

 

Turgutlu İlçesi Atatürk Mahallesi’nde yaşayan Kerim Kayrak, dün saat 06.30 sıralarında Aşağı Bozkır Mevkisi’nde meyve ağaçlarının bulunduğu arazisine gitti. İncir toplamak için evden çıkan ve bir daha haber alınamayan Kayrak’ın birlikte yaşadığı akrabası jandarmaya kayıp başvurusu yaptı. Olay yerine gelen jandarma ekipleri, yaptığı aramalarda önce toplanmış incirlere ve motosiklet kaskına daha sonra ise 3 kilometre uzaklıktaki dağlık arazide Kayrak’ın kullandığı tahmin edilen plakasız motosiklete ulaştı.
 
Manisa İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Bekir Şen arama çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Keşif çalışmaları sonrasında daha geniş kapsamlı ve daha kalabalık bir ekiple arama çalışmalarımızı şahsı bulana kadar sürdüreceğiz" dedi.
 
Bir kahvehanede çalıştığı bildirilen Kerim Kayrak’ın bekar olduğu ve bir akrabasının evinde yaşadığı öğrenildi. Jandarma konuyla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

Yayın Tarihi : 03.09.2015 : 16:54

Etiketler : İncir    Toplamaya    Gitti    Kayıp    Olarak    Aranıyor    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3821
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN