Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sponsor Oldu, Yöneticiliğe Getirildi

Sponsor Oldu, Yöneticiliğe Getirildi
Spor Toto 3’üncü Lig 1’inci Grup’a 2 maçta 3 puanla başlayan Altay’la 150 bin TL karşılığında sponsorluk anlaşması imzalayan REO Mühendislik-İnşaat firmasının sahibi Özgür Ekmekçioğlu, profesyonel şube asbaşkanlığı görevine getirildi. Dün resmi sponsorluk imzaların atılmasının ardından yapılan yönetim kurulu toplantısıyla Ekmekçioğlu da yönetime alındı. Başkan Cihangir Marmara, "Türk futboluna onlarca ismi kazandıran Altay için önemli bir dönüm noktasına gelindi.

 

 
Geçen sezon Bölgesel Amatör Lig’de Atillaspor’un Başkanlığını yürüten, bu sezon Bucaspor’un yönetim kurulunda olmak için yeni oluşum grubunda yer alan, bir dönem adı İzmirspor’la da anılan Özgür Ekmekçioğlu ise Altay’la yollarının minik basketbol takımında kesiştiğini açıkladı. Geçmiş yıllarda siyah-beyazlılara sporcu olarak hizmet ettiğini ancak yaşadığı sakatlıktan dolayı Altay’dan ayrı kaldığını belirten Ekmekçioğlu, "Tek amacımız Altay’ı 3’üncü Lig’den çıkarmak. Altay için çıkış yolu eski günlerde olduğu gibi yetiştirici kulüp olmaktan geçer. Altay’ı eski gücüne kavuşturmanın anahtarı profesyonel bir yönetim anlayışıdır" diye konuştu.
 
GÖĞÜS REKLAMI VERDİ
 
Altay ile Özgür Ekmekçioğlu arasında yapılan sponsorluk anlaşması gereğinde siyah beyazlılar, REO Mühendislik’in göğüs reklamını sezon boyunca formanın göğsünde taşıyacak. Ekmekçioğlu ve yönetim, sponsurluk anlaşmasının imzalanmasının ardından Teknik Direktör Serdar Sabuncu yönetiminde yapılan antrenmanı da izledi.

Yayın Tarihi : 03.09.2015 : 13:55

Etiketler : Sponsor    Oldu    Yöneticiliğe    Getirildi    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6960
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN