Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dinozorlar Fuarı Bastı

Dinozorlar Fuarı Bastı
Hollanda gösteri topluluğu Close-Act dünyaca ünlü dinozorlarıyla 84’ncü İzmir Enternasyonal Fuarı’ndaki gösteriyle büyük ilgi çekti.

 

 
İzmir Uluslararası Kukla Günleri’nin organizasyonuyla İzmirli Fuar ziyaretçileriyle buluşan topluluk İzmirliler’e heyecanlı anlar geçirtti. Üstün bir modellemenin ürünü olan ve özel tekniklerle üretilen dinozorlar, oldukça zahmetli bir hazırlanma süreci de dahil olmak üzere çocuklar, gençler ve aileleri tarafından ilgiyle izlendi. Çeşitli yaş gruplarındaki insanlar dinozorlar ile fotoğraf çekinmek veya selfie yapabilmek için çaba harcadı. Hava kararıncaya kadar fuar ziyaretçileri arasında dolaşan ve şovlarını sergileyen diozorlar, hava karardıktan sonra ise ses, ışık ve sis ile gösterilerini sürdürdü.
 
Ziyaret ettikleri 30’un üzerinde ülkede büyük beğeni ile izlenen dinozorların Türkiye’ye ilk kez geldiğini belirten İzmir Uluslararası Kukla Günleri Festival Direktörü Selçuk Dinçer, “Tarih öncesinden gelen bu dev yaratıklar uzun araştırma ve çalışmalarla hazırlandı ve dünyanın birçok şehrine davet edildi. 5 metrelik boyları ve 7 metrelik uzunluklarıyla hareket ettirilmeleri büyük bir beceri isteyen dinozorları hareket ettiren sanatçılar aylar süren bir çalışmayla onları ustalıkla yönetmeyi başardılar" dedi.

Yayın Tarihi : 03.09.2015 : 12:52

Etiketler : Dinozorlar    Fuarı    Bastı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1360
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN