Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


O'Brien Kilis'te

O'Brien Kilis'te
Birleşmiş Milletler Genel Sekreter Yardımcısı ve İnsani İşler ve Acil Durumlar Koordinatörü Stephen O’Brien, Kilis Valisi Süleyman Tapsız’ı ziyaret etti, Suriyeli sığınmacıların kaldığı Öncüpınar konteyner kentinde incelemelerde bulundu.

 

 
BM Genel Sekreter Yardımcısı Stephen O’Brien, sabah saatlerinde Kilis’e geldi. Yoğun önlem alınan ziyaret kapsamında Stephen O’Brien ilk olarak Kilis Valisi Süleyman Tapsız’ı makamında ziyaret etti. Basına kapalı gerçekleşen ziyaretin ardından konuşan Vali Süleyman Tapsız, BM heyetini ağırlamaktan memnun olduğunu ifade etti.
 
Stephen O’Brien ise ev sahipliğinden ötürü Tapsız’a teşekkür ederek, "Kendi görevim adına mücadelemiz insanı yardımları, ihtiyaçları koordine ederek ulaştırabilmek, buruda Suriyelilere gerçekleştirilen faaliyetleri bizzat kendi gözümle görebilmek adına kendimi şanslı ve memnuniyet içerisinde görüyorum" dedi.
 
Vali Tapsız’dan kentteki Suriyeliler’e ilişkin bilgiler alan O’Brien ve beraberindekiler daha sonra 14 bin Suriyeli’nin barındığı Öncüpınar konteyner kentini ziyaret etti, incelemelerde bulundu.

Yayın Tarihi : 03.09.2015 : 12:02

Etiketler : Bm    Genel    Sekreter    Yardımcısı    Kiliste    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7218
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN