Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Birimler Arası Futbol Turnuvası

Birimler Arası Futbol Turnuvası
Belediye çalışanları arasındaki sosyal ilişkileri güçlendirmek isteyen Karşıyaka Belediyesi, Birimler Arası Futbol Turnuvası düzenliyor. 31 Ağustos Pazartesi günü başlayan turnuvada yaklaşık 200 çalışan yer alıyor. Sahada olamayanlar da tribünlerde stres atıyor.

 

Çalışanları arasındaki iletişimi ve sosyal bağları kuvvetlendirmek için harekete geçen Karşıyaka Belediyesi, geniş kapsamlı bir futbol turnuvası organize etti. Karşıyaka Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası’nın ilk maçı, 31 Ağustos’ta gerçekleştirildi. Müsabakalara 12 takım katılıyor. 4’erli 3 grupta lig usulü mücadele edilecek turnuvada dereceye giren takımlar bir üst tura yükselecek ve eleme maçları oynanacak.
 
KUPA VE KATILIM BELGESİ
 
Yaklaşık 200 belediye çalışanının katılacağı organizasyonun lig ve eleme maçları ile final müsabakaları Girne Kültür Park içindeki halı sahada, 2 Ekim’de gerçekleştirilecek. İlk 3’e giren takımlar kupa almaya hak kazanırken, maçlarda forma giyen tüm çalışanlara katılım belgesi verilecek.
 
 
GELENEKSEL OLACAK
 
Çalışanları ile futbol turnuvasında bir araya gelecek olmanın heyecanını yaşadıklarını dile getiren Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar, “Belediye çalışanları arasındaki sosyal bağları güçlendirmek adına bu turnuvayı organize ettik. Erkekler sahada, bayanlar da tribünde heyecan yaşayacak. Centilmence, örnek olacak maçlara imza atacağız. Çalışanlarımız arasında çok güzel arkadaşlık ve dostluklara vesile olacağına inandığım bu etkinliğimizi geleneksel hale getireceğiz” dedi.
 

Yayın Tarihi : 03.09.2015 : 10:30

Etiketler : karşıyaka    futbol    turnuva    birimler arası    bentv    kanalben   


Yorumlar

1407
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN