Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Soyağacı'' Bodrum'da

''Soyağacı'' Bodrum'da
Çağdaş sanatın ülkemizdeki en önemli temsilcisi Özdemir Altan, “Soyağacı” başlıklı sergisi ile 2 Eylül 2015 tarihinden itibaren Mine Sanat Galerisi Palmarina ( Yalıkavak – Bodrum) mekânında izleyiciyle buluşuyor.

 

30. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Mine Sanat, ülkemiz çağdaş sanat ortamında üstlendiği misyona 30. yılında da devam ediyor. Günümüz usta sanatçılarının bugünlere gelişinde derin katkıları bulunan Mine Sanat, geçmişte de birçok projesini desteklediği, çağdaş sanatın en önemli ismi; Özdemir Altan’ı sanatseverlerle buluşturuyor.
 
Ülkemizde çağdaş sanatın ilk örneklerini vererek bu alanda öncü konumunu koruyan Özdemir Altan, kendinden sonra yetişen sanatçıları da son derece etkilemiştir. Plastik unsurlardan öte sanatın barındırdığı kavramlarla ilgilenen sanatçı, üretilmiş yapıt yerine üretim fiilinin kendisine odaklanan çalışmalarıyla tanınmıştır. Özdemir Altan “Soyağacı” başlığı altında topladığı çalışmalarıyla birlikte; ilk defa bu sergide izlenecek eserlerden oluşan bir seçkiyi, Bodrum’da sanatseverlerle paylaşıyor.
 
Serginin açılış kokteyli 2 Eylül 2015, Çarşamba Saat: 18:30’da, Mine Sanat Yalıkavak, Palmarina mekanında, sanatçının katılımıyla yapılacaktır. Tüm sanatseverler davetlidir.

Yayın Tarihi : 03.09.2015 : 09:34

Etiketler : Soyağacı    Çağdaş sanat    Yalıkavak    Bodrum    Mine Sanat Galerisi Palmarina    usta sanatçı    Özdemir Altan    eser    resim    sergi   


Yorumlar

1161
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN