Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bruce Willis Yerine Steve Carell

Bruce Willis Yerine Steve Carell
Merakla beklenen yıldız kadrolu Woody Allen yapımından ayrılan Willis'in rolünü Steve Carell üstlenecek!

 

Kült yönetmen Woody Allen'ın henüz adı konulmayan 2016 tarihli sansasyonel projesinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta çekimlerde görüntülendikten sonra projeden ayrıldığı haberiyle kafaları karıştıran usta oyuncu Bruce Willis'in rolü şimdiden yeni bir oyuncuya verildi. 
 
Ayrılışıyla ilgili resmi açıklama proje çakışması olsa da, Willis'in ayrılığının altında Allen'ın oyuncuyu kovması ya da Willis'in repliklerle ilgili problem çıkarması gibi pek çok iddia ortaya atılmıştı. Problemli gördüğü oyuncuları çekimlerin başlamasının ardından dahi değiştirme kararı vermesiyle tanınan yönetmenin mi Willis'i istemediği, yoksa Willis'in mi projeden ayrıldığı henüz netlik kazanmadı ancak Deadline'da yer alan yeni habere göre filmde Willis'in üstleneceği rolün yeni sahibi Steve Carell oldu. Çekimleri devam eden yapımın konusu sır gibi saklanıyor. Yıldızlı isimleri kadrosunda bulunduran yapımda Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Blake Lively ve Parker Posey'nin yanı sıra Corey Stoll, Anna Camp ve Paul Schneider gibi isimler bulunuyor.

Yayın Tarihi : 03.09.2015 : 09:32

Etiketler : Bruce Wills    Steve Carell    Woody Allen    Kült yönetmen    Jesse Eisenberg    Kristen Stewart    Blake Lively    Parker Posey    ünlü    oyuncu    Corey Stoll    Anna Camp    Paul Schneider   


Yorumlar

1417
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN