Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şüpheli Çantadan Kıyafet Çıktı

Şüpheli Çantadan Kıyafet Çıktı
Kayseri’de Bürüngüz Cami önüne bırakılan ve bomba olabileceği şüphesiyle fünye ile patlatılan çantadan kıyafet çıktı. Çevredeki vatandaşların uyarılara rağmen uzaklaşmak istememesi ve bazı kişilerin cep telefonlarıyla yaşananları kayıt etmesi dikkati çekti. 

 

Merkez Melikgazi İlçesi Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan ve kentin en büyük camilerinden olan Bürüngüz Cami yakınındaki bir bankın yanına bırakılan çantayı görenler, durumu polise bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis, bölgede güvenlik önlemi aldı. Bu sırada bazı vatandaşlar cep telefonuyla görüntü alırken, bazıları da Kapalı Çarşı tarafındaki kafelerde oturup, çantanın patlatılma anını seyretti. Polis ise meraklı vatandaşları çantanın bulunduğu olandan güvenli bölgeye çekmek konusunda zorluk yaşadı.
 
Polisin çevre güvenliğinin sağlanmasının ardından gelen bomba imha uzmanı, özel kıyafetini giyerek, önce kontrol ettiği çantayı fünye ile patlattı. Çantadan kıyafet çıkması polise rahat bir nefes aldırırken, çevrede toplananların yine görüntü almaya çalışmaları dikkati çekti.

Yayın Tarihi : 02.09.2015 : 19:32

Etiketler : Şüpheli    Çantadan    Kıyafet    Çıktı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6130
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN