Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dosso Dossi İçin Antalya’ya Geliyor

Dosso Dossi İçin Antalya’ya Geliyor
VICTORIA’S Secret’in en ünlü modellerinden Güney Afrikalı Candice Swanepoel, Dosso Dossi Fashion Show’un 10’uncu yılında podyuma çıkmak üzere Antalya’ya gelecek.

 

 
Türkiye’nin en önemli moda şovlarından Dosso Dossi Fashion Show, 10’uncu yılında yine ses getirecek bir defileye hazırlanıyor. Her yıl Ocak ve Haziran aylarında gerçekleştirilen ve dünyaca ünlü top modelleri podyuma çıkartmasıyla adından söz ettiren Dosso Dossi Fashion Show, bu kez dünyanın en güzel top modelleri arasında gösterilen Candice Swanepoel’ü ağırlayacak. 16- 21 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek Dosso Dossi Fashion Show kapsamında Antalya’ya gelecek olan Candice Swanepoel, 17 Aralık’ta düzenlenecek defileye baş manken olarak çıkacak.
 
10 yılda gerçekleştirdikleri organizasyonlarda Türk hazır giyim firmalarının ürünlerini dünyaya pazarladıklarını belirten Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, "Her organizasyonumuz bir öncekinden daha çok ses getiriyor ve büyüyerek devam ediyor. Dünyanın en ünlü top modellerini Türkiye’ye getirerek ülkemizin de tanıtımına büyük katkı sağlıyoruz. Bu kez Antalya’da Candice Swanepoel’ü ağırlayacağız" dedi.
 
Güney Afrikalı top model, Türkiye’de ilk kez bir defileye çıkacak. Candice Swanepoel, baş manken olarak çıkacağı defilede 4 ayrı firmanın hazırlayacağı özel giysileri sunacak. 15 yaşında keşfedilen ve kariyerinde hızla ilerleyen 27 yaşındaki ünlü top model, 2013 yılında Victoria’s Secret’in en değerli ürünü olan 10 milyon dolar değerindeki ’Fantasy Bra’yı taşıyarak adından uzunca süre söz ettirmişti.

Yayın Tarihi : 02.09.2015 : 14:44

Etiketler : Candice    Swanepoel    Dosso    Dossi    İçin    Antalyaya    Geliyor    Magazin    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3691
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN