Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karakola Sığındı

Karakola Sığındı
Ünlü Manken, geçen cumartesi gecesi sevgilisi Murat Varol'la büyük bir tartışma yaşadI. Dayak yiyen Deniz Akkaya, Arnavutköy Karakolu'na sığınıp şikayetçi oldu.

 

 
Kavga Şiddete Dönüştü
 
Deniz Akkaya'nın yeniden bir araya geldiği işletmeci sevgilisi Murat Varol'la ilişkisi yine hüsranla bitti. Yıllar sonra tekrar beraber olmaya başlayan sevgililer, geçen cumartesi akşamı evde tartıştı. Kavga şiddet olayına dönüştü.
 
 
Hakaret ve Darp Şikayeti
 
Sevgilisi Murat Varol'dan dayak yiyen Akkaya, soluğu Arnavutköy Karakolu'nda aldı. Varol'dan şiddet görüp dayak yediğini iddia eden Akkaya, polislerden yardım istedi. Ünlü manken, şiddet uygulayan sevgilisinden şikayetçi oldu.
 
 
Varol, Gülşen'i de Dövmüştü
 
Murat Varol, kadına şiddet konusunda vukuatlı bir isim. Varol, daha önce bir dönem evli olduğu Gülşen'e de şiddet uygulamış, bu gelişmenin ardından çift boşanmıştı. Varol, daha önce de manken Aysu Baceoğlu'nu dövmüştü.
 
3. Dayak Vakası
 
Bu olay Deniz Akkaya'nın yaşadığı üçüncü şiddet olayı. Ünlü manken, 2005 yılında da sevgilisi Murat Aslan'dan dayak yemişti. Ekrana çıkıp bu dayak olayını ve kulak zarının patladığını anlatan Akkaya, gözyaşlarına boğulmuştu. Akkaya, bir dönem de kızı Ayşe Nazlı'nın babası Efe Önbilgin'den "Beni tekme tokat dövdü" diye şikayetçi olmuştu.
 
Kaynak: Günaydın

Yayın Tarihi : 02.09.2015 : 10:32

Etiketler : deniz akkaya    ünlü    manken    sevgilisi    murat varol    murat aslan    kızı ayşe nazlı    Aysu Baceoğlu    gülşen    şiddet    karakola sığındı   


Yorumlar

2875
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN