Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Aranan Şüpheli, Saklandığı Evde Polise Silah Çekti

Aranan Şüpheli, Saklandığı Evde Polise Silah Çekti
Gaziantep’te, bir suçtan aranması olduğu için uygulama yapan polisleri görünce kaçan ve saklandığı evde taşıdığı silahı çekerek intihar edeceğini söyleyen 35 yaşındaki Yusuf Çiçek, korku dolu anlar yaşattı. Yusuf Çiçek, polis ekipleri tarafından uzun süren çabalar sonucu ikna edilerek gözaltına alındı.

 

Ulaş Mahallesi’nde uygulama yapan polis ekipleri durumundan şüphelendiği Yusuf Çiçek’in kimliğini kontrol etmek istedi. Bir suçtan arama kaydı olduğu öğrenilen Çiçek, polislerin ’Dur’ ihtarına uymadı ve çalıntı motosikleti de bırakıp, 11 Nolu sokak üzerinde bulunan bir eve girerek üzerinde taşıdığı silahı çekti. Silahını polislere doğrultan ve yanına yaklaşılması durumunda intihar edeceğini söyleyen Çiçek, kapıyı kapatarak kendini içeriye kilitledi. Polis ekiplerinin haber vermesiyle olay yerine özel hareket ekipleri ile birlikte çok sayıda polis sevk edildi. Sokak üzerinde güvenlik önlemi alan özel hareket polisleri, evin çevresine kimseyi yaklaştırmadı. Evin demir parmaklıklı penceresinden görünen Çiçek’i polisler uzun süre ikna etmeye çalıştı. Bu sırada olay yerine gelen akrabalarının da çabaları ile Çiçek silahını polislere verdikten sonra teslim oldu.
 
Teslim olduktan sonra fenalaşan Çiçek, bir süre kapının önünde yere uzanarak kendine gelmeye çalıştı. Gözaltına alınan Yusuf Çiçek, çağrılan ambulansla Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Yayın Tarihi : 01.09.2015 : 20:58

Etiketler : Aranan    Şüpheli    Saklandığı    Evde    Polise    Silah    Çekti    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3318
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN