Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


’Denize Külotla Girme Olayı Yok’

’Denize Külotla Girme Olayı Yok’
Zonguldak’ta, plajda külotla denize girmek istedikleri iddia edilen ve bu yüzden plaj görevlileriyle kavga eden M.K. ve H.K. kardeşler, iddianın gerçek olmadığını, görevlilerin kendilerini oturdukları yerden kaldırmak istemesi nedeniyle kavganın çıktığını ileri sürdü.

 

Dün kentin tek mavi bayraklı plajı Kapuz’da denize külotla girmek istedikleri iddia edilen ve buna karşı çıkan plaj görevlileriyle kavga eden M.K. ve H. K. kardeşler, polisteki ifadelerinden sonra serbest bırakıldı. Kavgayı ayırmak isteyen Enver G.’yi bıçakla yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan iki kardeşin arkadaşları O.C. ve F.B. ise ifadelerinden sonra bugün adliyeye sevk edildi. O.C., nöbetçi mahkemece tutuklandı. F.B. ise serbest bırakıldı.
 
Kavgaya neden olan ve arkadaşlarının savcılığa sevki sırasında adliyeye gelen M.K. ve H. K. kardeşler, gazetecilere açıklama yaptı. Külotla denize girme olayının olmadığını ileri süren kardeşlerden M.K., şöyle dedi:
 
"Denize külotla girme muhabbeti falan kesinlikle yok. Zaten o videolarda da görünüyor. Benim üstümde tişört, altımda kısa pantolon vardı. Kardeşimde de şort vardı. Cankurtaranlar bize bulunduğumuz yerden kalkmamızı söyledi. Bizi sürekli uyardılar. Biz de ’Neden sürekli bizi uyarıyorsunuz?’ dedik. Bizi kavga etmeye dışarıya çağırdılar. Ondan sonra hepsi toplandılar. Alkollü de değildik."

Yayın Tarihi : 01.09.2015 : 19:26

Etiketler : denize    Külotla    Girme    Olayı    Yok    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8301
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN