Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Aşkım Kapışmak Sevenleriyle Buluştu

Aşkım Kapışmak Sevenleriyle Buluştu
Ünlü davranış bilimleri uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak, 84. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sevenleriyle buluştu.

 

Kültürpark İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen söyleşi büyük ilgi gördü. “Hangi Anne, Hangi Babasınız?” ve “Kadınlar Sağdan, Erkekler Soldan” kitapları ile aynı isimleri taşıyan söyleşiler, 30 ve 31 Ağustos 2015 tarihlerinde düzenlendi.Hangi Anne, Hangi Babasınız? söyleşisinde anne ve baba olmanın önemine değinen Aşkım Kapışmak, anneliğin kadınların doğasında olduğunu erkeklerin ise baba olmayı sonradan öğrendiği dile getirdi. Kapışmak, mutlu çocukların mutlu edilmiş annelerin çocukları olduğunu söyledi.
 
İnsan beyninin katmanlarından bahseden Kadınlar Sağdan, Erkekler Soldan söyleşisinde ise Kapışmak, “Eşinizi mutlu etmenin tek yolu gözlerinin içine bakmak ve onu onaylamak” dedi. 2 gün süren etkinlikte hayranlarıyla bir araya gelen Aşkım Kapışmak, söyleşi sonunda sevenleri için kitaplarını da imzaladı.
 
Dünyaca ünlü gösteri grubu Firiter İlgi Odağı Oldu
 
Ünlü Bulgar gösteri topluluğu Fireter, Rüya gösterisini 31 Ağustos 2015 akşamı Kültürpark yeraltı otopark üstü çim alanda sergiledi. Akrobatik sirk ögeleriyle süslenmiş bir açık hava ateş gösterisi olan “Rüya” fuar ziyaretçilerinden büyük beğeni topladı.
 

Yayın Tarihi : 01.09.2015 : 15:30

Etiketler : Aşkım Kapışmak Sevenleriyle Buluştu    ief    kültürpark    ismet inönü    izmir fuarı    yerel    izmir    kanalben    haberler       


Yorumlar

6874
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN