Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Ben Erkan’a Kefilim''

''Ben Erkan’a Kefilim''
Bucaspor teknik direktörü Levent Eriş, geçen sezon sonunda olaylı bir şekilde kulüple yollarını ayıran ve takım bulamadığı için yeniden sarı lacivertlilere dönen Erkan Taşkıran’a kefil olduğunu söyledi.

 

 
Daha önce alacağı 250 bin TL için Başkan Çetin Kayışlı’nın Menemen’deki arazisine haciz koydurarak tepki yaratan tecrübeli oyuncuya sahip çıkılması gerektiğini ifade eden Levent Eriş, "Erkan, Buca’nın çocuğu. Taraftarımız ve camiamız oyuncumuzu bağrına basmalı. Transfer yasağı ile karşı karşıya kalan takımımız için Erkan’ın dönüşü çok olumlu olacak" dedi.
 
Erkan’ın takıma katılmasıyla kadro kalitelerinin artığını da dile getiren deneyimli teknik adam, "Kendisi benim isteğimle Bucaspor’a kazandırıldı. Yasın Avcı’yla birlikte takımdaki gençlere ağabeylik yapacaklar. Geçmişte yaşananlara sünger çekilmeli. Tek düşüncemiz Bucaspor’u PTT 1’inci Lig’e döndürmek" diye konuştu.
 
Transfer döneminde son ana kadar kulüp arayan sol kanat oyuncusunun hiçbir takımla anlaşamaması üzerine alacaklarından feragat edip, koydurduğu haczi kaldırdığı ve Bucaspor yönetimiyle el sıkıştığı ifade edildi.

Yayın Tarihi : 01.09.2015 : 14:21

Etiketler : Bucasporda    Eriş    Ben    Erkana    Kefilim    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1188
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN