Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bu Tema Çok Dikkat Çekti

İzmir Enternasyonal Fuarı'nın bu yıl eğitim temasıyla açılmış olması, ilgiyi arttırdı. Vatandaşlar eğitime ilişkin stantlara büyük ilgi gösteriyor.

 

84. İzmir Enternasyonal Fuarı, partner ülkesi Türkmenistan ile onur konuğu Eskişehir ile ve lunaparkından, eşsiz konserlerine kadar pek çok güzelliğinin yanında temasıyla da bu yıl vatandaşların büyük ilgisini çekiyor.
 
Eğitimin öneminin her geçen gün arttığı dünyada, enternasytonal fuarda eğitimle buluşan ve pek çok eğitim kurumunu bir arada görme şansına erişen ziyaretçiler, bazen kendileri için bazen de çocukları için en iyi seçimi yapmak adına, stantlardan büyük bir dikkatle bilgi alıyor.
 
İzmir üniversitelerinin ortak bir platform olarak yerini aldığı fuarda, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti üniversiteleri de kendini tanıtıyor.
 
Ayrıca okul öncesi eğitimden lise eğitimi sonuna kadar olan süreci kapsayan pek çok özel okul da, hem sosyal aktivitelerini, hem de başarılarını fuarda sergileme imkanı yakalarken, yabancı dil kursları da dikkat çekici stantlarıyla ziyaretçilerini bekliyor.

Yayın Tarihi : 01.09.2015 : 13:46

Etiketler : ief    izmir enternasyonal fuarı    tema    eğitim    izfaş    türkmenistan    eskişehir    kktc    haber    yerel   


Yorumlar

5342
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN