Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Bunun İzahı Yok''

''Bunun İzahı Yok''
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, doktor Abdullah Biroğul’un Diyarbakır’daki terörist saldırıda yaşamını yitirmesi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Müezzinoğlu, "Yol kesiyorsun ve kestiğin yolda bir hekimi katlediyorsun. Bunun izahı yok. Bunun herhangi insani bir değerle de izahı yok. Türkiye’nin bu teröristlerin de üstesinden gelecek gücünün olduğunu onlar görecek" dedi.

 

 
Müezzinoğlu,"Bu olaylar, sağlık camiamızı derinden yaralıyor. Sağlık camiası olarak birlik ve beraberlik içinde yine insanı yaşatmaya, insanın derdine derman olmaya gayret edeceğiz. Hekimimize Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar diliyorum. Sağlık camiamızın başı sağ olsun. Bu hekimleri, hemşireleri, sağlık memurlarını kaybetmek, bizi çok farklı boyutlarıyla üzüyor ve yaralıyor. Bir de ’insanlık dışı, hunharca, kalleşçe’ demek doyurmuyor ve karşılığını bulmuyor. Bu terör saldırısında herhangi çatışmanın olmadı. Herhangi bir karşı durma yok. Yol kesiyorsun ve kestiğin yolda bir hekimi katlediyorsun. Bunun izahı yok. Bunun herhangi insani bir değerle de izahı yok. Ama araç, gereç ve bunların daha iyisini yapabilecek gücü var Türkiye’nin. Bu teröristlerin de üstesinden gelecek gücünün olduğunu onlar görecek" dedi.

Yayın Tarihi : 01.09.2015 : 13:22

Etiketler : Sağlık    Bakanı    Müezzinoğlu    Yol    Kesiyorsun    Kestiğin    Yolda    Bir    Hekimi    Katlediyorsun    Bunun    İzahı    Yok    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5079
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN