Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çocuklara Doyasıya Eğlence

Çocuklara Doyasıya Eğlence
84. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda çocuklara yönelik birçok etkinlik yer alıyor. 6 Eylül 2015 Pazar gününe kadar devam edecek Fuar’da, çocuklar doyasıya eğleniyor.

 

İZELMAN Anaokulları işbirliğinde organize edilen Fuar Çocuk Köyü minik ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Fuar Göl yanı çim alana kurulan Fuar Çocuk Köyü’nde; 3 ile 7 yaş arası çocuklara özel  eğitimler, kumaş boyama, yüz boyama, resim ve müzik aktiviteleri gerçekleştiriliyor.
 
Kral Çıplak oyunu sahnelendi
 
84. İzmir Enternasyonal Fuarı etkinlikleri kapsamında ETİ Çocuk Tiyatrosu “Kral Çıplak” oyunu, İzmir Sanat Merkezi’nde çocuklarla buluştu. 3 gün boyunca ücretsiz olarak sahnelenen oyun, minikleri hem eğlendirdi hem düşündürdü. Yaklaşık bin  çocuk ve velinin büyük bir ilgi ile izlediği oyunda çocuklara cesaret ve doğruluk kavramları anlatıldı.
 
Garfield Çocukları Bekliyor
 
Garfield Live Show büyük sahne gösterisi İzmir’de ilk kez 84. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sahne alacak. Bu müzikal için hazırlanmış muhteşem danslar, özel kostümler, ses, ışık efektleri, zengin oyuncu ve dansçı kadrosuyla kahraman Garfield ve sevimli arkadaşı Odie, fuarın minik ziyaretçilerini gizemli bir masalın içinde eğlenceli bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Fuar Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak özel gösteri, 2 Eylül 2015 Çarşamba günü ücretsiz olarak organize ediliyor.
 
Niloya Çocuk Tiyatrosu ise fuara renk katacak. 2015 yılında başlayan ve her çocuk tarafından ilgiyle izlenen Niloya, 3 Eylül Perşembe gecesi sergileyeceği gösteri ile çocukları eğlendirecek. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek gösteri, 21.30’da Kültürpark, yeraltı otoparkı üstü çim alanda başlayacak.
 
84. İzmir Enternasyonal Fuarı süresince sanat sokağında yer alan karikatür, resim, mask, çini, cam, kumaş el boyama, çanta, toka, el baskı atölye çalışmaları devam ederken; ateş ve sirk gösterileri, dev dinozorlar, uzun tahta bacaklar gibi görsel showlarla 84. İEF çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak.

Yayın Tarihi : 01.09.2015 : 11:07

Etiketler : İZELMAN    ana okullar    çocuklar    eğlence    bentv    kanalben   


Yorumlar

8764
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN