Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Obama İle Gezecekler

Obama İle Gezecekler
ABD Başkanı Barack Obama, dünyaca ünlü maceracı, hayatta kalma uzmanı ve televizyon programcısı Bear Grylls ile birlikte Alaska’nın el değmemiş bölgelerinde vahşi doğayla mücadele ederek üç gün geçirecek.

 

 
NBC’nin haberine göre, iklim değişikliği konferansına katılmak üzere Alaska Arktikası’na giden Obama, Türk izleyicisinin de yakından tanıdığı Bear Grylss ile Kenai Dağları’ndaki Exit Buzulu’nda hayatta kalma mücadelesi verecek ve Bear Grylls’ten buzulda hayatta kalma tekniklerini öğrenecek.
 
Obama bu arada iklim değişikliğinin buzullar üzerindeki etkilerine de birinci elden tanıklık edecek.
 
ABD Başkanı’nın üç günlük hayatta kalma macerası NBC tarafından görüntülenecek ve bu yıl içinde henüz açıklanmayan bir tarihte televizyondan yayınlanacak.
 
Türkiye’de Ayı Grylls olarak da tanınan maceracı İngiliz, daha önce de Kate Winslet, Ed Helms, Kate Hudson, Channing Tatum ve Hızlı ve Öfkeli filminin başrol oyuncusu Michele Rodriguez gibi Hollywood yıldızlarıyla vahşi doğa koşullarına karşı mücadele vermişti.
 
Michele Rodriguez, Ayı Grylls ile yaşadığı çöl macerasında kendi sidiğinde pişirdiği bir fareyi yemek zorunda kalmıştı.
 
Oscar ödüllü Kate Winslet ise Galler dağlarında öğle yemeği olarak solucan yemişti.

Yayın Tarihi : 01.09.2015 : 10:25

Etiketler : Obama    Maceracı    Bear    Grylls    İle    Birlikte    Alaskada    Üç    Gün    Hayatta    Kalma    Mücadelesi    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7666
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN