Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


3 Eylül'de İzmirliler İle Buluşacaklar

3 Eylül'de İzmirliler İle Buluşacaklar
İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD), dünya turu kapsamında Amerika, Rusya ve Çin'de gösteriler yapan Anadolu Ateşi'ni 3 Eylül'de İzmirlilerle buluşturacak.

 

Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Amfitiyatrosu'nda saat 21.00'de başlayacak olan etkinlikte, Anadolu Ateşi 15. Yıl Özel Gösterisi ile sevenlerinin karşısında olacak. Misafirlerin görsel ve müzikal bir şölen izleyeceklerini belirten İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, “Dünyanın pek çok yerinde binlerce gösteri sergileyen Anadolu Ateşi Dans Topluluğu'nu İZSİAD olarak Bornova'da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Türk kültürünü bütün dünyaya tanıtan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu'nun 15. Yıl Özel Gösterisi'ni sevenleri ile buluşturmak bizlere heyecan veriyor. İZSİAD olarak kültürel ve sanatsal faaliyetlerin, ülke ve bölge tanıtımına katkısının farkındayız. Bu amaçla bizlerden desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediyesi ve Bornova Belediyesi'ne teşekkür ederiz. Aynı şekilde gecenin ana sponsorluğunu üstlenen dernek üyemiz Megapol Group'un değerli yöneticisi Selim Gökdemir ve yetkililerine de sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz. Bu özel gecede İzmirli hemşerilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız" dedi.
 
Türkiye'de Aspendos, Kuşadası, Çeşme ve Bodrum gösterileri ile on binlerce seyirciyle buluşan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu 3 Eylül Perşembe akşamı Bornova'da da yaklaşık 5 bin kişinin karşısına çıkacak.

Yayın Tarihi : 01.09.2015 : 10:28

Etiketler : bornova    aşık veysel    İZSİAD    anadolu ateşi    izmirliler    bentv    kanalben   


Yorumlar

6834
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN