Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ağabeyinin Düğün Günü Cenazesi Toprağa Verildi

Ağabeyinin Düğün Günü Cenazesi Toprağa Verildi
İzmir’in Konak İlçesi’nde, servisten inip evine gittiği sırada bıçaklanıp öldürülen 21 yaşındaki Serkan Ayyıldız’in katil ya da katilleri, polisin araştırmalarına rağmen henüz bulunamadı. Serkan Ayyıldız’ın cenazesi ağabeyinin düğün gününde toprağa verilirken, baba Birol Ayyıldız, "Olayı ne bir gören ne duyan var. Oğlumun kimseyle biri sorunu yoktu. Gasp da edilmemiş, kim niye öldürür? Olayla ilgili bilgisi olanların polisi aramasını istiyorum" dedi.

 

Geçen cuma gecesi saat 23.30 sıralarında Güzelyalı 56 Sokak üzerinde meydana gelen olayda, otobüs terminalinde çalışan Serkan Ayyıldız, sokakta karşılaştığı kimliği belirsiz kişi ya da kişilerle tartıştı. Çıkan kavga sırasında, göğsünden bıçaklanıp ağır yaralı olarak İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Serkan Ayyıldız, hayatını kaybetti. Serkan Ayyıldız’ın cenazesi, dün Hakim Efendi Cami’nde kılınan namazın ardından, Buca Gökdere Mezarlığı’nda toprağa verildi.
 
AĞABEYİNİN DÜĞÜN GÜNÜNDE TOPRAĞA VERİLDİ
 
Olay sonrasında, harekete geçen polisin araştırmasında, Serkan Ayyıldız’ın, otogardaki mesaisinin bitmesinin ardından, servisle evinin yakınına kadar gelip İnönü Caddesi üzerinde indiği belirlendi. Ardından evine doğru yürüyen Ayyıldız’ın burada önünü kesen katil ya da katillerin göğsünden bıçakladıktan sonra kaçtıkları saptandı. Ancak polisin olay yerindeki araştırmalarına rağmen, olayı aydınlatacak kanıt, bilgileri verecek görgü tanığı bulunamadı. Polis,olay yeri ve çevresindeki tüm kamera görüntülerine el koydu. Görüntülerde, ipucu bulmak için polisin incelemesinin sürdüğü açıklandı.
 
Bu arada gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlanan Serkan Ayyıldız’ın acı haberi, büyük oğullarının düğününe hazırlanan ailesine de yıktı. Serkan Ayyıldız’ın, ağabeyi Birkan Ayyıldız evleneceği gün, toprağa verildiği ortaya çıktı. Acı olay nedeniyle düğün de ertelendi.
 
Olayın çözülmesini beklediklerini polisin de bunun için çalıştığını söyleyen baba Birol Ayyıldız, "Olayı ne bir gören ne duyan var. Oğlumun kimseyle biri sorunu yoktu. Gasp da edilmemiş, kim niye öldürür? Olayla ilgili bilgisi olanların polisi aramasını istiyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 31.08.2015 : 13:20

Etiketler : Ağabeyinin    Düğün    Günü    Cenazesi    Toprağa    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7829
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN