Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


2 Oğlunun Cenazelerini Bekliyor

2 Oğlunun Cenazelerini Bekliyor
Gaziantep’te, dün gece çocuklar arasında başlayıp, büyüklerin de katılmasıyla süren tartışmada eşine küfredilmesiyle öfkelenen Fikret A.’nın tabancayla vurarak öldürdüğü eniştesi 59 yaşındaki Ahmet Hocaoğlu ve yeğenleri 37 yaşındaki Cevdet ile 15 yaşındaki Fikret Hocaoğlu’nun cesetleri otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna getirildi. Baba ve 2 oğlunun yakınları, cenazeleri almak için Adli Tıp Kurumu’nda bekliyor.

 

Merkez Şehitkamil İlçesi’ne bağlı Atalar Mahallesi’nde dün gece, dayı ve hala çocukları arasında kavga çıktı. Kavganın ardından çocukların aileleri arasında çıkan tartışmada Fikret A., yeğeninin ölen eşine küfretmesiyle öfkelendi ve tabancayla eniştesi Ahmet Hocaoğlu ile yeğenleri Cevdet, Şahin, Oktay’a ateş etti, ardından da kaçtığını gördüğü yeğeni Fikret’i kovalayarak gizlendiği yerde vurdu. Vücutlarına isabet eden kurşunlarla yaralanan baba ve 4 oğlu, yakınları tarafından Gaziantep’teki hastanelere kaldırıldı. Acil serviste tedaviye alınan yaralılardan Ahmet Hocaoğlu ile oğulları Cevdet ve Fikret kurtarılamadı. Oktay ve Şahin Hocaoğlu kardeşlerin tedavileri ise sürüyor.
 
YAKINLARI CENAZEYİ BEKLİYOR
 
Yaşamlarını yitiren baba ve 2 oğlunun cesetleri otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna getirildi. Baba ve 2 oğlunun ölüm haberini alan yakınları Adli Tıp Kurumu morgu önünde sabah saatlerinden itibaren beklemeye başladı. Yakınları, Ahmet Hocaoğlu ile çocukları Cevdet ve Fikret’in otopsilerinin tamamlanmasının ardından teslim alacakları cenazeleri Atalar Mahallesi’ndeki mezarlıkta toprağa verilecek.
 
Jandarma, olayın yaşandığı köyde güvenlik önlemini sürdürürken, gözaltında sorgulanan Fikret A.’nın ise işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.

Yayın Tarihi : 31.08.2015 : 13:05

Etiketler : Yakınları    Baba    Oğlunun    Cenazelerini    Bekliyor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3478
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN