Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Caminin Bağış Kutusundaki Parayı Çaldı

Caminin Bağış Kutusundaki Parayı Çaldı
Kocaeli’nin Darıca İlçesi’nde Nenehatun Camii’ne gelen bir kişi camiinin bağış kutusundaki parayı çalıp kayıplara karıştı. Bağış kutusunun içindeki paranın çalınması güvenlik kameraları ile görüntülendi.

 

 
Nenehatun Mahallesi, Nenehatun Camii’ne dün gelen bir kişi burada cemaatın öğle namazını bitirmesini bekledikten sonra herkesin dışarıya çıktığı anda namaz kılmak bahanesiyle içeri girdi. Camiinin üst katına çıkarak burada bir süre daha herkesin çıkmasını bekleyen kişi daha sonra aşağı inerek bağış kutusuna yöneldi. Yanında getirdiği yıldız tipi anahtarla kutunun kapağını açtı. Yaklaşık 3 aydan bu yana açılmadığı belirtilen kutudan biriken bağış parası olduğu belirtilirken, hırsızın güvenlik kameralarını fark etmediği ve elde edilen görüntülerde yüzünün net olarak görüldüğü anlaşıldı.
 
Cami içerisinde bağış kutusunu açmaya çalışırken zaman zaman etrafa bakan ve kimse gelmeden paraları alarak camiden dışarı çıkmaya çalışan zanlının bu sırada dışarıdan gelen sesleri kapı deliğinden kontrol ettiği görüldü. Güvenlik kameralarından zanlıyı teşhis eden polis yakalanması için çalışma başlattı.

Yayın Tarihi : 31.08.2015 : 11:05

Etiketler : Caminin    Bağış    Kutusundaki    Parayı    Çaldı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6818
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN