Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dünyayı Uzaylılardan Kurtaracaklar

Dünyayı Uzaylılardan Kurtaracaklar
Hollywood'un sevilen oyuncusu yeni filmi The Shower'da dünyayı katil uzaylılardan kurtaracak.

 

The Hollywood Reporter'da yer alan habere göre Yıldızlararası filminin kendini bilime adamış doktoru Anne Hathaway, yeni filminde dünyayı kurtaracak.
 
The Shower isimli bilim kurgu-komedi yapımında boy gösterecek olan sevilen Hollywood oyuncusu, dünyayı istila eden katil uzaylılara karşı dünyayı korumak için mücadele edecek. Gizemli bir meteor yağmuru sonucu kana susamış uzaylılara dönüşen erkeklere karşı hayatta kalma savaşı verecek olan kadınları temel alan film, feminist damarıyla da dikkat çekiyor. Filmin yapımcılığını üstlenen Jac Schaeffer senaryodan da sorumlu olan isim olacak. Hathaway projeyle ilgili olarak, "Schaeffer farklı boyutlardan kadınları bir araya getiren eğlenceli bir bilim kurgu yapımı yarattı. Onun üstün yeteneğini ve taze fikirlerini beyazperdeye yansıtacak olan bir projede yer aldığım için çok mutluyum" diye konuştu. 
 
Filmin vizyon tarihine dair henüz bir bilgi bulunmuyor.

Yayın Tarihi : 31.08.2015 : 09:09

Etiketler : The Shower    The Hollywood Reporter    Yıldızlararası filmi    Anne Hathaway    bilim kurgu-komedi    tür    oyuncu    ünlü    Jac Schaeffer    film    senaryo   


Yorumlar

4746
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN